Barierki zabezpieczające

Barierki zabezpieczające dostępne w naszej ofercie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Polecamy je szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, ponieważ dzięki nim można zapewnić maluchom większe bezpieczeństwo. Barierki montowane są przy schodach lub w futrynie drzwi, aby uniemożliwić wejście na schody lub do pomieszczenia, w którym znajdują się niebezpieczne dla dziecka przedmioty.
Jeden z naszych modeli – BEN – może zostać ustawiony przy kominku, aby dziecko się nie poparzyło.

Barierki zabezpieczające w ofercie DOLLE

Gdy dzieci zaczynają poruszać się samodzielnie, nie ma miejsca w które nie chciałyby zajrzeć. W swej radości odkrywania maluchy nie są świadome grożących im niebezpieczeństw. Rozwiązaniem jest zamontowanie barierek zabezpieczających, które zapewnią, że najmłodsi domownicy pozostaną w bezpiecznej przestrzeni.

Każda barierka zabezpieczająca, znajdująca się w naszej ofercie, została wyposażona w specjalny zamek, którego maluch nie jest w stanie samodzielnie otworzyć, osoba dorosła natomiast nie ma z tym żadnego problemu. Jako że przykładamy wielką wagę do jakości naszych produktów, wszystkie barierki dostępnie w ofercie DOLLE przeszły szereg testów, podczas których wyeliminowaliśmy wszelkie niedociągnięcia. Co więcej, na kolejnych etapach procesu tworzenia braliśmy pod uwagę opinię wielu osób, w ten sposób dostosowując poszczególne produkty do potrzeb naszych klientów. Barierki zabezpieczające warto zastosować również wtedy, gdy dom zamieszkują zwierzęta, np. psy. Dzięki barierkom można bowiem zagrodzić im wejście do wybranych pomieszczeń.

Bezpieczeństwo dzieci


Dzieci są nie tylko ciekawe, ale także niezwykle sprawne i kreatywne, jeśli chodzi o eksplorowanie swojego otoczenia. Barierka zabezpieczająca zaprasza do podciągnięcia się i przetestowania własnej siły fizycznej. Dlatego niezbędne jest jej stabilne zamocowanie oraz regularna kontrola, czy codzienne użytkowanie nie wpłynęło na jej sprawne działanie. Oferowane przez nas barierki zabezpieczające stanowią idealną ochronę dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i technicznie bezpiecznej obróbce. Są one sprawdzone pod względem bezpieczeństwa i odpowiednie jako zabezpieczenia przed dziećmi. Są odpowiednie dla dzieci do 24 miesięcy i spełniają wymogi normy bezpieczeństwa EN 1930: 2012.
Barierki będą również odpowiednie dla czworonożnych członków rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.