Barierki na schody

DOLLE to nie tylko firma, w której ofercie znajdują się schody kondygnacyjne i strychowe. 
W oferujemy również barierki i balustrady. 
Balustrady to w głównej mierze element dekoracyjny, natomiast barierki pełnią funkcje zabezpieczające. Można je montować w futrynach, na schodach czy przy kominkach. Ich zadaniem jest odgrodzenie jednej części pomieszczenia od drugiej.

Barierki dostępne w naszej ofercie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Polecamy je szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, ponieważ dzięki nim można zapewnić maluchom bezpieczeństwo. Barierki można ustawić nie tylko na schodach, ale również przy kominku, aby dziecko się nie poparzyło, czy w futrynie, dzięki czemu nie będzie mogło przejść do pokoju, w którym np. znajdują się nieodpowiednie dla niego przedmioty.

Barierki zabezpieczające warto zastosować również wtedy, gdy dom zamieszkują zwierzęta, np. psy. Dzięki barierkom można bowiem zagrodzić im wejście do wybranych pomieszczeń, takich jak sypialnia czy pokój dziecięcy.

Każda barierka zabezpieczająca, którą można znaleźć w naszej ofercie, posiada specjalny zamek, którego maluch nie jest w stanie samodzielnie otworzyć, osoba dorosła natomiast nie ma z tym żadnego problemu. Jako że przykładamy wielką wagę do jakości naszych produktów, wszystkie barierki na schody dostępnie obecnie w ofercie DOLLE przeszły szereg testów, podczas których wyeliminowaliśmy wszelkie niedociągnięcia. Co więcej, na kolejnych etapach procesu tworzenia braliśmy pod uwagę opinię wielu osób, w ten sposób dostosowując poszczególne produkty do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a następnie do kontaktu.