Schody

Schody DOLLE charakteryzuje najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wszechstronność zastosowań. Rekomendujemy je przede wszystkim do małych wnętrz, gdzie dodatkowe metry sześcienne są na wagę złota, a na element łączący dwie kondygnacje nie ma zbyt wiele miejsca.Schody

Projektując schody stawiamy na prostotę, która idealnie wpisuje się w harmonijne aranżacje inspirowane stylem skandynawskim. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały – nie tylko drewno, ale również stal nierdzewną i aluminium. Schody spiralne oraz modułowe posiadają certyfikat CE wg normy ETAG 008, co daje gwarancję spełnienia europejskich wymogów w dziedzinach zdrowia, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa.

Baustrady

Oprócz schodów w naszej ofercie znajduje się także bogata gama balustrad. Dostępne są dwa systemy - PRO 3 oraz Prova Alu.
System balustrad Prova Alu można samodzielnie zaprojektować, dzięki specjalnemu konfiguratorowi dostępnemu na naszej stronie internetowej. 

Schody wysokiej jakości

Wśród schodów kondygnacyjnych oferujemy schody młynarskie, spiralne, modułowe oraz zewnętrzne. Do oferty DOLLE trafiają wyłącznie produkty wysokiej klasy, które pozytywnie przeszły testy wytrzymałościowe, jakościowe oraz te związane z bezpieczeństwem. Naszym celem jest tworzenie takich wartości, które można stale doskonalić. Dlatego ofertę DOLLE przygotowujemy z wielką wnikliwością oraz dbałością o szczegóły, biorąc pod uwagę opinie dystrybutorów, a przede wszystkim klientów. W ten sposób opracowaliśmy bardzo szeroką gamę produktów, dzięki którym można optymalnie użytkować wybrane wnętrza.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, dla których najważniejsza jest jakość obsługi. Znamy się na tym, co robimy, dlatego w każdym przypadku służymy pomocą, a jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości, to staramy się je wyjaśniać.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz do kontaktu.