Visit our global website

continue

WIODĄCY NA ŚWIECIE PRODUCENT SCHODÓW STRYCHOWYCH

 

DOLLE A/S, z siedzibą w duńskim Frostrup, jest wiodącym w skali światowej producentem schodów strychowych oraz liczącym się dostawcą systemów balustrad i schodów systemowych. 

 

Roczna produkcja sięga 300 000 różnych rodzajów schodów. Firma DOLLE opracowała też rewolucyjną koncepcję w sferze projektowania, zastępując tradycyjne podejście bazujące na metrach kwadratowych, podejściem bazującym na metrach sześciennych. Firma realizuje tę ideę, projektując rozwiązania pozwalające na optymalne wykorzystanie całej kubatury budynków. W rezultacie rozwiązania te przynoszą nie tylko podniesienie funkcjonalności oraz komfortu, ale i wartości nieruchomości. Grupa DOLLE pragnie zostać liderem w dziedzinie rozwiązań umożliwiających kreowanie przestrzeni (koncepcja Space Creator).

 

W latach 2012-14 firma zainwestowała ponad 6 milionów EUR w stworzenie najnowocześniejszego na świecie zakładu produkcyjnego schodów zlokalizowanego w Danii. Ponadto posiadamy zakłady produkcyjne w Chinach i na Ukrainie oraz oddziały w Polsce i USA. Łącznie koncern DOLLE zatrudnia ponad 400 pracowników.

 

AŻ 10% PRACOWNIKÓW CENTRALI KONCERNU W FRØSTRUP ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM NA BAZIE KONCEPCJI KREATOR PRZESTRZENI.

 

Posiadamy specjalny zespół ds. rozwoju, który odgrywa kluczową rolę dla realizacji strategii ciągłej innowacji. Misją całego naszego zespołu jest zapewnianie rozwiązań, które pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń mieszkalną i podnoszą jakość życia.

 

W skali roku DOLLE produkuje ponad 250 000 schodów strychowych. W przeliczeniu na kilometry odpowiada to odległości z Paryża do Londynu.

 


Dowiedz się o Nas więcej

Masz pytanie?

›› Skontaktuj się z nami

Zakłady produkcyjne

›› Więcej

Grupa DOLLE

›› Czytam