Visit our global website

continue

 

 

 

Profesjonaliści

 

 

 

 

Kontakt:

Michał Szkoda, tel. 668 463 635; e-mail: m.szkoda@dolle.com

 

 

 

Oferta dla montażystów

Zostań monterem naszych produktów

Oferta dla architektów i biur projektowych

Dołącz do programu partnerskiego

Deweloperzy

Zapoznaj się z ofertą dla inwestorów

Firmy budowlane

Zapraszamy do współpracy firmy sektora budowlanego

Klienci Hurtowi

Zapoznaj się z ofertą hurtową

Współpraca z międzynarodowym producentem DOLLE

 

Prowadzisz biuro projektowe, firmę budowlaną, hurtownię? Jesteś montażystą, architektem lub deweloperem? Serdecznie zapraszamy do długoterminowej współpracy z naszą firmą Dolle.

 

Zdaj się na doświadczenie zespołu naszych profesjonalistów i uzyskaj pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Nie musisz już samodzielnie szukać zleceń czy gotowych rozwiązań, które dadzą Twoim Klientom gwarancję satysfakcji oraz wysokiej jakości.

 

Od 70 lat zajmujemy się produkcją schodów, by dziś zasłużyć na miano światowego lidera w branży. Skorzystaj zatem z naszej wiedzy i sprawdź, jak doświadczenie i nowoczesna technologia tworzą duet idealny. Pozycja lidera pozwala nam na oferowanie nie tylko wysokiej jakości rozwiązań w zakresie schodów dla Klientów indywidualnych, ale także zapewnienie optymalnych warunków współpracy dla:

  • montażystów,
  • deweloperów,
  • klientów hurtowych,
  • architektów i biur projektowych,
  • firm budowlanych.

 

Sprawdź, jak współpracuje się z najlepszymi w swoim fachu!

 

Współpraca z montażystami

Jeśli świadczysz usługi montażowe w zakresie schodów i możesz pochwalić się doświadczeniem, dbałością o jakość wykonania oraz rzetelnością pracy, sprawdź, co mamy do zaoferowania. Nasz zespół fachowców chętnie rozbudujemy o montażystów, którzy będą wykonywać prace dla naszych klientów na prawach podwykonawstwa.

 

Jeśli brakuje ci zleceń i znasz się na montażu schodów, chętnie przedstawimy warunki współpracy. Przez cały czas jej trwania, będziesz mógł liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Współpraca z montażystami schodów pozwala nam terminowo i sprawnie świadczyć usługi dla naszych klientów. Działamy na terenie całej Polski. Chcesz dołączyć do tego grona? Sprawdź co zyskasz.

 

Współpraca z deweloperami

Jesteś deweloperem i realizujesz różne inwestycje budowlane? Potrzebujesz gotowych, sprawdzonych rozwiązań i pewnego, doświadczonego partnera biznesowego? Produkcją schodów zajmujemy się od 70 lat, a od 18 działamy także na terenie Polski. Nasza kompleksowa oferta obejmuje zarówno doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, jak i wykonanie pomiarów, indywidualnych projektów, a także profesjonalny montaż schodów. Podejmij z nami współpracę, a w zakresie schodów zajmiemy się wszystkim.

 

Współpraca z hurtowniami

W naszej ofercie aktualnie znajduje się ponad 7 000 modeli gotowych schodów. Jednak to nie wszystko. Przygotowujemy także wybrane modele schodów pod indywidualne zamówienie i optymalnie dostosowane do potrzeb Klienta. Chcesz, by Twoi odbiorcy również mieli dostęp do tak szerokiej gamy produktów? Zobacz, jak możesz podjąć z nami współpracę. Oferuj swoim klientom sprawdzone, bezpieczne i trwałe rozwiązania. Wciąż rozwijamy się i na bieżąco odpowiadamy na potrzeby rynku. Nie musisz już śledzić zmian ani w zakresie przepisów ani w świecie designu, by mieć w swojej ofercie modele idealnie odpowiadające oczekiwaniom klientów. Dołącz do grona naszych partnerów biznesowych.

 

Współpraca z architektami i biurami projektowymi

Jesteś architektem bądź pracujesz w biurze projektowym i szukasz optymalnych rozwiań, zgodnych z oczekiwaniami swoich Klientów? W zakresie doboru schodów może stać się to naprawdę proste. Wystarczy, że podejmiesz z nami współpracę. Mamy świadomość, że połączenie pięter i poziomów w domach i mieszkaniach stawia przed projektantami sporo wyzwań. Niejednokrotnie musi bowiem godzić funkcjonalność z estetyką, prawo budowlane i przepisy z oczekiwaniami inwestorów, a także komfort użytkowania z jakością. Nasze schody to rozwiązania na lata, w których udało nam się znaleźć optymalną harmonię między wszystkimi tymi czynnikami. Poznaj nasz program partnerski i sprawdź, jak wygląda nasza współpraca z architektami.

 

Współpraca z firmami budowlanymi

Jeśli wykonujesz kompleksowe usługi budowlane dla swoich klientów, teraz możesz robić to jeszcze sprawniej i prościej. W zakresie wyboru modelu, projektu czy realizacji zlecenia montażu schodów możesz zdać się na nasz zespół profesjonalistów. Mamy dla Twojego Klienta gotowe rozwiązania wysokiej jakości, możemy też dopasować naszą ofertę pod indywidualne oczekiwania i potrzeby twoich zleceniodawców. Współpracujemy z firmami budowlanymi dostarczając im zarówno gotowe modele schodów, jak i przygotowując wybrane modele schodów pod indywidualne wymiary. Chcesz usprawnić swoją pracę, a przy tym podnieść jakość oferty dla swoich klientów? Sprawdź nasz program dla firm budowlanych.

 

Zamów montaż zakupionych schodów

Napisz na Zamontujemy nasze schody w Twoim domu