Visit our global website

continue

Balustrady i Barierki 

Systemy balustrad DOLLE zapewniają możliwość tworzenia własnej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb balustrady na balkon, taras lub schody. Nasze balustrady świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Materiały wykorzystane do ich produkcji są wysokiej jakości, odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Balustrady spełniają niezbędne wymogi, zapewniając swoim użytkownikom dużą funkcjonalność i bezpieczeństwo.
W naszej ofercie znajdują się dwa systemy balustrad - Prova Alu oraz PRO3.

SYSTEM BALUSTRAD DOLLE

SYSTEM BALUSTRAD DOLLE PROVA ALU

 

DOLLE Prova Alu to klasyczna balustrada, która łączy minimalistyczne, lekkie wzornictwo i wysoką funkcjonalność. System do zamontowania we wnętrzach oraz na zewnątrz (poza drewnianymi poręczami), stanowi element podnoszący estetykę schodów lub tarasu, dzięki ciekawemu zestawieniu minimalistycznych elementów aluminiowych i drewnianych. Elementy aluminiowe systemu są wykonane z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium. Minimalistyczne wzornictwo balustrad sprawia, że świetnie prezentują się na zewnątrz oraz wewnątrz każdego budynku.

 

NOWY SYSTEM BALUSTRAD DOLLE PRO 3

System balustrad DOLLE PRO3 o nowoczesnym designie i wypełnienieniu ze stali nierdzewnej nadaje elegancki wygląd każdej przestrzeni.

Oferujemy gotowe zestawy, dzięki czemu wybór i zakup potrzebnej balustrady jest bardzo łatwy. System wykonany jest z wysokiej jakości aluminium i stali nierdzewnej, co zapewnia jego łatwą konserwację i długoletnie użytkowanie. Jest odporny na warunki atmosferyczne, a tym samym idealny nie tylko do wnętrz, ale także na zewnątrz.


Balustrady zabezpieczające

Balustrady zabezpieczające pozwalają w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć górną kondygnację. Zróżnicowany asortyment balustrad współgra z szerokim wachlarzem schodów DOLLE i pozwala na stworzenie całości o jednolitym designie. Ale mogą być również zamontowane jako balustrady samodzielne.

 


Barierki dziecięce

 

Barierki zabezpieczające dostępne w naszej ofercie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Polecamy je szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, ponieważ dzięki nim można zapewnić maluchom większe bezpieczeństwo. Barierki montowane są przy schodach lub w futrynie drzwi, aby uniemożliwić wejście na schody lub do pomieszczenia, w którym znajdują się niebezpieczne dla dziecka przedmioty.

Jeden z naszych modeli – BEN – może zostać ustawiony przy kominku, aby dziecko się nie poparzyło.

 


Potrzebujesz pomocy?

biuro@dolle.com   |   Tel. 33 82 72 490