Visit our global website

continue

Zamów schody strychowe na wymiar

W DOLLE posiadamy szeroką gamę schodów na specjalne zamówienie, które koncentrują się zarówno na bardzo małych, jak i dużych wymiarach. Poniżej znajdują się modele, które możemy wykonać wedle wytycznych klienta. Schody produkowane są w Danii i posiadają certyfikat FSC®.

 

Schody strychowe ClickFix 76, pomiar

clickFIX® 76 GOLD

Wysokiej jakości schody strychowe

›› Czytaj wiecej

Drogi Kliencie, to są produkty na specjalne zamówienie, które nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o przemyślane zakupy.

SCHODY NA WYMIAR

 

Pomieszczenie o niestandardowych wymiarach, innowacyjny pomysł, projekt optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb… sprostamy wszystkim tym wyzwaniom. W DOLLE posiadamy szeroką gamę schodów na specjalne zamówienie. Koncentrujemy się zarówno na wyjątkowo małych, jak i niestandardowo dużych wymiarach schodów tak, by każdy klient znalazł u nas produkt dopasowany optymalnie do wnętrza oraz swoich oczekiwań.

 

Schody na wymiar – gwarancja satysfakcji

Szukasz schodów, które optymalnie dopasujesz do swojego projektu i wymagań? Dobrze trafiłeś! W swojej ofercie posiadamy wiele modeli, które możemy wykonać ściśle wedle wytycznych Klienta. Nasi specjaliści stale pracują nad rozwojem oferty dopasowanej do specyfiki nawet najbardziej wymagających wnętrz, by dostarczać optymalne, komfortowe w użytkowaniu i trwałe rozwiązania do domów.

 

Nasze schody na wymiar produkowane są w Danii, a do ich produkcji używamy wyłącznie z wysokiej jakości drewna pochodzącego z odnawialnych lasów z certyfikatem FSC®. Doświadczenie i wiedza pozwala nam na opracowywanie rozwiązań, które spełniają wyjątkowe wymagania klientów, a przy tym są zgodne z obowiązującymi przepisami budowlanymi oraz europejskimi normami. Wszystko po to, by oferować Klientom wysokiej jakości schody, które będą bezpieczne i trwałe, a także funkcjonalne i estetyczne. Schody na wymiar DOLLE to gwarancja satysfakcji.

 

Sprawdź dostępne modele i dopasuj schody na wymiar do swojego wnętrza albo skontaktuj się z naszym specjalistą, który przygotuje dla Ciebie optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań projekt.

 

Zalety schodów strychowych na wymiar producenta DOLLE

  • idealnie dopasowanie do niestandardowych wymiarów Klienta,
  • łatwy i szybki montaż,
  • certyfikat FSC®,
  • estetyka i łatwość obsługi,
  • szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i akcesoriów,
  • estetyczne i łatwe w obsłudze,
  • 2 lata gwarancji,
  • produkcja w Danii,
  • szybki termin wykonania.

 

Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do kontaktu.

biuro@dolle.com   |   Tel. 33 82 72 490