Visit our global website

continue

Zobacz, w jaki sposób bierzemy udział

w realizacji Twojego marzenia o domu!

Nasze schody w domach Klientów!

Zobacz wyjątkową galerię zdjęć z realizacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją inspirujących zdjęć z realizacji. Nasze schody zagościły w wielu domach jednorodzinnych (czy to nowoczesnych, czy tradycyjnych) oraz willach i rezydencjach na terenie Polski.

 

Mamy nadzieję, że zdjęcia będą stanowić inspirację dla osób, które są na etapie realizacji swojego domu, jak również będą stanowić cenną wiedzą na temat wybranego modelu schodów dla osób planujących budowę wymarzonego domu. Dzięki galerii zdjęć wybór idealnego modelu schodów staje się łatwiejszy.

 

Pozwól, że ułatwimy Ci poszukiwania inspiracji, dzieląc się pomysłami, doświadczeniem i rzeczywistymi realizacjami. Zamieszczone tutaj zdjęcia prezentują aranżacje stref dziennych, części gospodarczych oraz tarasów i stref rekreacyjnych w ogrodzie. Dzięki galerii, wybór idealnego modelu schodów staje się łatwiejszy. Jesteś w stanie dokładnie zobaczyć, jak wyglądają zrealizowane projekty schodów w danych wnętrzach i zaufać naszych fachowcom. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie: od momentu pomysłu, przez projekt, pomiar i montaż schodów modułowych, spiralnych i młynarskich na terenie całej Polski. Żaden budynek czy wnętrze nie jest nam 'straszne'.

 

Zobacz, jak można dopasować schody, tworząc klimatyczny i niepowtarzalny klimat wnętrza.

 

Podstrona realizacje to bogata kolekcja zdjęć udostępnionych dzięki uprzejmości naszych Klientów. Nasze schody pasują do wielu popularnych stylów wnętrzarskich, o czym można się przekonać oglądając galerię. Systematycznie ją uzupełniamy, dodając zdjęcia z kolejnych realizacji.

 

Schody we wnętrzach domów w stylu nowoczesnym

Domy i wnętrza w stylu nowoczesnym cechują się zazwyczaj prostotą, minimalizmem i dużą funkcjonalnością oraz obecnością rozległych tarasów. Elewacje mogą być wykończone przy pomocy na pierwszy rzut oka przeciwstawnych materiałów, np. betonu oraz drewna czy metalu. Nowoczesność przejawia się także w zastosowaniu nowoczesnych technologii i konstrukcji m.in. w zastosowaniu schodów modułowych, modułowych mini i spiralnych.

 

Schody we wnętrzach domów w stylu skandynawskim

Wnętrza w stylu skandynawskim to przede wszystkim kolor biały: białe ściany, jasne meble z kolorowymi i czarnymi detalami, czy dodatki w kolorze beżu, brązu i zieleni. Materiały to drewno, len, bawełna czy kamień. Wydaje się, że tak proste wnętrze jest zimne i stonowane. Nic mylnego! Naturalne dodatki wprowadzają dużo ciepła i przytulności. Do takich wnętrz polecamy schody młynarskie czy popularne schody modułowe.

 

Schody we wnętrzach domów w stylu minimalistycznym

Styl minimalistyczny to główne stonowane, neutralne kolory (biel, czerń, szary, beż i brąz). Elementy wykończeniowe takich wnętrz są wykonane z metalu, betonu oraz szkła. Idealnie komponują się z tym stylem nasze metalowe schody spiralne, czy drewniano-metalowe schody modułowe (oraz mini, do małych pomieszczeń), które dostępne w kolorach białym, czarnym czy antracytowym.

 

Schody we wnętrzach domów w stylu klasycznym

To jeden z najważniejszych w stylów w naszym kraju. Elegancja, klasa i ponadczasowość to jego główne cechy. W tym stylu stawiamy na symetrię i równowagę w aranżacji, a we wnętrzach dominują stonowane kolory, eleganckie dodatki, szlachetne tkaniny. Ponad 5 000 modeli naszych schodów modułowych sprawdzają się w stylu klasycznym i spełnią wymagania każdego Klienta!

 

Naturalne schody we wnętrzach domów w stylu ekologicznym i boho

Styl ekologiczny czy boho charakteryzuje się harmonią i maksymalnym wykorzystaniem dobrodziejstw otaczającej przyrody. To także dbałość o środowisko i minimalizowanie działania człowieka na naturę. W stylu ekologicznym czy boho głównymi materiałami do aranżacji wnętrze jest drewno / bambus oraz naturalne tkaniny, np. len.

 

Naszą odpowiedzią dla miłośników tego stylu, są drewniane schody młynarskie z certyfikatem FSC®. Certyfikat ten wskazuje, że drewno wykorzystywane do produkcji naszych schodów pozyskujemy z zasobów leśnych w sposób zrównoważony (nie przekraczające poziomu, który trwale uniemożliwi ich odnowienie). Razem dbajmy o naszą planetę.

 

Schody we wnętrzach domów w stylu loftowym i industrialnym

Cechą charakterystyczną pierwszego wymienionego stylu to betonowe ściany, dodatki inspirowane przypominające zakłady produkcyjne (wystające rury, nieosłonięte niczym instalacje, surowa cegła). Kolory są ciemnie i mocne. W stylu loftowym widzimy natomiast więcej ciepłych, przygaszonych barw. W obu stylach sprawdzą się idealnie nasze schody modułowe i modułowe mini w kolorze czarnym lub antracytowym.

 

Schody zewnętrzne DOLLE w dobrym stylu!

Schody zewnętrzne oferowane przez naszą firmę pasują do każdego wymienionego wyżej stylu. W przypadku takich schodów czynnikiem najważniejszym są bezpieczeństwo użytkowania, estetyka oraz funkcjonalność. Schody spiralne DOLLE Toronto spełniają europejskie normy budowlane określone w normach EN 1991 i EN 1993.

 

To oczywiście tylko kilka przykładów naszych realizacji. Jeśli jesteś dumny ze swojego wnętrza z naszymi schodami i chciałbyś podzielić się z innymi pomysłem, to zapraszamy do przesyłania zdjęć na adres architekt@dolle.com oraz marketingcee@dolle.com

 

Pokaż swoje wnętrze i zainspiruj innych!

 

Tworzymy niezastąpiony zespół posiadający ekspercką wiedzę. Oferujemy pomiar i montaż naszych schodów (modułowych, spiralnych, młynarskich i zewnętrznych), który dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu przebiega efektywnie i sprawnie. A Klient może mieć pewność, że jego schody są zainstalowane bezpiecznie i solidnie.

 

Montujemy schody w Polsce od ponad 18 lat!

 

Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Napisz na architekt@dolle.com