Schody strychowe Dolle - więcej przestrzeni

Misją firmy Dolle jest udostępnianie dodatkowej przestrzeni, dlatego też nasze produkty tworzymy tak, aby umożliwiały zagospodarowanie niewykorzystananej pomieszczeni. W wielu domach takim  właśnie miejscem jest strych. Schody strychowe „otwierają” tę przestrzeń  domownikom. Naszą wizją jest kreowanie przestrzeni, czyli po prostu umożliwianie wykorzystania całej kubatury domu.

Schody strychowe ClickFix® z najlepszą izolacją na rynku 

Firma Dolle opracowała szeroki asortyment schodów strychowych o najwyższej jakości i funkcjonalności, które można zamontować w każdym domu. Nasze schody strychowe wyróżnia najlepsza szczelność na rynku. Dzięki zastosowaniu specjalnej klapy z materiałów termoizolacyjnych, uszczelek oraz zamka zatrzaskowego uzyskano doskonały współczynnik przepuszczalności powietrza: tylko 200-250 l na godzinę. Przewyższa on znacznie współczynnik przewidziany normą EN 12207. Warto dodać, że w przypadku tradycyjnych schodów strychowych współczynnik przepuszczalności sięga 1300 l na godzinę. Powoduje to znaczne straty ciepła, co w skali roku przekłada się na poważne kwoty.

     Opatentowane schody strychowe ClickFix®  o najlepszej termoizolacji  na rynku

Nasza oferta schodów strychowych obejmuje wiele modeli, a rewolucyjne i opatentowane schody ClickFix® zapewniają nie tylko najlepszą izolację na rynku, ale także szybki i prosty montaż. Przy montażu schodów ClickFix® nie trzeba podnosić żadnych ciężkich elementów (najcięższy waży 11 kg), przez co może go wykonać jedna osoba. Schody te zostały poddane testom i uzyskały najwyższą 4 klasę przepuszczalności.

 

 

Firma Dolle przetestowała całą konstrukcję schodów strychowych a nie tylko klapę. Dzięki temu podajemy wartość rzeczywistą a nie teoretyczną, która została przebadana w niezależnym instytucie.

Współczynnik U uzyskany w testach i na podstawie kalkulacji - na czym polega róż...

Dolle A/S, z siedzibą w duńskim Frøstrup, jest wiodącym w skali światowej producentem i dostawcą schodów strychowych. fFrma jest także liczącym się dostawcą w segmencie systemów balustrad i pozostałych rodzajów schodów.

Największy producent w skali światowej