SCHODY SPIRALNE

Schody spiralne, zwane również kręconymi, czy okrągłymi, są rozwiązaniem wykorzystywanym od lat. Z pewnością każdy choć raz korzystał z takich schodów podczas wspinania się na wieżę widokową. We wspomnianym przykładzie schody spiralne zapewniają łagodne wejście na znaczne wysokości, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca (cała konstrukcja zajmuje niewiele miejsca).

Nowoczesne schody kręcone DOLLE Montréal sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania schodów prostych, bądź możliwość istnieje, ale byłyby to schody niezwykle strome. Ponadto, dzięki schodom spiralnym, które mają lekką i nowoczesną konstrukcję, nie dochodzi do zagracenia pomieszczeń. Przestrzeń nie zostaje ograniczona poprzez toporne konstrukcje, które dodatkowo utrudniają swobodną cyrkulację powietrza. DOLLE Montréal to idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu. TUTAJ MOŻESZ SKONFIGUROWAĆ SWOJE SCHODY - KLIKNIJ

 Schody spiralne DOLLE Montréal

Kolejną zaletą nowoczesnych schodów spiralnych DOLLE Montréal jest ich efektowny wygląd. Niezwykle udane połączenie drewna i elementów metalowych to jednak nie wszystko. Warto również zwrócić uwagę na modną kolorystykę stopni oraz lekkość całej konstrukcji.

Zaprojektuj schody spiralne do swojego domu

Rozwiązania DOLLE Montréal dają klientowi możliwość zaprojektowania własnych schodów spiralnych. Do wyboru drewno stopni, kolor oraz rodzaj balustrad, daje to ponad 150 kombinacji.

Schody DOLLE Montréal zostały stworzone z myślą o właścicielach domów i mieszkań, którzy cenią indywidualny wystrój i wysokojakościowe materiały, preferują skandynawski styl i dążą do stosowania w domach wyłącznie komfortowych i bezpiecznych rozwiazań.

Schody kręcone DOLLE Montréal - komfort i bezpieczeństwo

Projektanci wnętrz, którzy mieli swój udział w twozeniu koncepcji DOLLE Montréal byli zgodni w opinii, iż jednym spośród wiodących obecnie trendów jest minimalizm i indywidualny styl. Oczywiście efektowny styl to nie wszystko. Schody pełnią przede wszystkim funkcję użytkową, zatem muszą być komfortowe i bezpieczne.
Schody DOLLE Montréal mają certyfikat CE na podstawie normy EN 1090 i  zgodnie z Rozporządzeniem UE dotyczącym wyrobów budowlanych.