Schody młynarskie


Schody to nie tylko praktyczny element wyposażenia domu, mają też ogromny wpływ na charakter pomieszczenia. Oferujemy szeroką gamę stylowych schodów o skandynawskim wzornictwie. Schody młynarskie proste oraz zabiegowe idealnie sprawdzą się w przypadku pomieszczeń o ograniczonej ilości miejsca. Polecamy je do domków letniskowych, antresoli czy poddaszy. Schody młynarskie charakteryzuje możliwość pełnej personalizacji – dostosować można wysokość, szerokość, kąt nachylenia, poręcze czy preparat ochronny.
Wszystkie nasze produkty poddawane są dokładnym testom, które mają zapewnić o ich wysokiej jakości. Podczas procesu tworzenia zawsze bierzemy pod uwagę wiele opinii, dzięki czemu powstają rozwiązania najbardziej optymalne.

 

Schody młynarskie DOLLE

Gotowe schody młynarskie drewniane składają się z belek policzkowych i stopni. W naszej ofercie znajduje się ich szeroka gama. Większość naszych modeli dostępna jest także w wersji z podstopniami. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są schody młynarskie ze stopniami zabiegowymi. Dostępne są schody ze stopniami o szerokościach od 51,5 cm do 82 cm, wykonane z drewna bukowego, świerkowego, sosnowego lub dębowego oraz schody z różnorodnymi balustradami.

Produkty DOLLE tworzone są z myślą o zagospodarowaniu niewykorzystanej dotąd przestrzeni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, w pełni angażując się w proces tworzenia każdego z dostępnych u nas modeli schodów. Dbamy o ich wytrzymałość, bezpieczeństwo w czasie użytkowania, a także estetykę. Szczególnie cenne są dla nas opinie naszych klientów, ponieważ dzięki nim możemy w pełni dostosować ofertę do ich potrzeb.
Schody znajdujące się w naszej ofercie posiadają certyfikat FSC.

Nasz zespół składa się z ludzi z pasją i doświadczeniem w branży, którzy są nie tylko zaangażowani w pracę, ale przede wszystkim otwarci na nowe wyzwania. Dzięki temu do każdego przychodzącego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą schodów młynarskich.