Schody młynarskie

Schody młynarskie proste oraz zabiegowe rekomendujemy do wszystkich pomieszczeń o ograniczonej ilości miejsca. Idealnie sprawdzą się w domkach letniskowych, przy antresolach czy poddaszach.

Zanim jakikolwiek produkt trafi do katalogu DOLLE, poddajemy go dokładnym testom, które mają nas zapewnić o jego wysokiej jakości. Podczas procesu tworzenia zawsze bierzemy pod uwagę wiele opinii, dzięki czemu powstają rozwiązania najbardziej optymalne.

Testujemy też nowe idee, pracując według modelu Rapid Prototyping.Schody młynarskie

Gotowe schody młynarskie drewniane składają się z belek policzkowych i stopni. Charakteryzuje je możliwość pełnej personalizacji – dostosować można  wysokość, szerokość, kąt nachylenia, poręcze czy preparat ochronny. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są schody młynarskie ze stopniami zabiegowymi. W naszej ofercie taki właśnie jest model DOLLE Normandie (z lewym lub prawym zabiegiem). To schody o solidnej konstrukcji, wykonane z litego drewna świerkowego. Warto też zwrócić uwagę na model DOLLE Madrid, który podobnie jak inne produkty dostępne w naszej ofercie posiada certyfikat FSC oraz na schody młynarskie DOLLE Paris, które można zamówić nie tylko w wersji prostej, ale również ze stopniami zabiegowymi (zapytaj nas o te schody: mail: biuro@dolle.com, tel.:33 827 24 90).

Produkty DOLLE tworzone są z myślą o zagospodarowaniu niewykorzystanej dotąd przestrzeni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, w pełni angażując się w proces tworzenia każdego z dostępnych u nas modeli schodów. Dbamy o ich wytrzymałość, bezpieczeństwo w czasie użytkowania, a także estetykę. Szczególnie cenne są dla nas opinie naszych klientów, ponieważ dzięki nim możemy w pełni dostosować naszą ofertę do ich potrzeb.

Nasz zespół składa się z ludzi z pasją i doświadczeniem w branży, którzy są nie tylko zaangażowani w pracę, ale przede wszystkim otwarci na nowe wyzwania. Dzięki temu do każdego przychodzącego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty dotyczącej schodów młynarskich.