Visit our global website

continue

DUBAI - współczesna rewolucja w zakresie schodów


Wybierz rodzaj drewna na stopnie i poręcz:

Schody DUBAI posiadają szerokie i głębokie stopnie o wymiarach 80 cm i 90 cm w pięknym, litym olejowanym drewnie dębowym lub bukowym według twojego wyboru. Nasze stopnie i poręcze wykonane są z wysokiej jakości drewna z certyfikatem FSC® i zabezpieczone olejem, który podkreśla walory estetyczne drewna i zapewnia doskonałe, naturalne wykończenie. Ciesz się ciepłym, miękkim dotykiem wysokiej jakości drewna na stopniach i poręczach.


RODZAJE BALUSTRAD

Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa można wybrać balustradę Classic 4. Prosimy o sprawdzenie zgodności z lokalnymi przepisami budowlanymi.

  • DESIGN - z wypełnieniami poziomymi o średnicy 10 mm
  • CLASSIC 3 - 3 pionowe tralki na stopień
  • CLASSIC 4 - 4 pionowe tralki na stopień

 

Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa można wybrać balustradę Classic 4. Prosimy o sprawdzenie zgodności z lokalnymi przepisami budowlanymi.
 

Zabezpieczenia dla dzieci a także dodatkowa balustrada DESIGN, dodatkowa balustrada  CLASSIC 3, dodatkowa balustrada CLASSIC 4 są dostępne w kolorach i rodzajach drewna dopasowanych do schodów.

Stwórz jednolity wygląd całego korytarza, schodów i podestu. DUBAI to nowoczesne schody idealne do otwartych przestrzeni. Sprawdź jakie barierki ochronne pasują do modeli DUBAI Design i DUBAI Classic.


Wymiary:

Wszystkie wymiary schodów SYDNEY zawiera plik z wymiarami.  

Głębokość

22-27 cm

Wysokość kondygnacji od podłogi do podłogi

357 cm

Szerokość schodów

80 - 94 cm

Ilość stopni

11 - 16 stopni

Wzniesienie

17 - 21 cm


<left><p class="red-button"><a href="https://www.dolle.com.pl/shop/schody/schody-modulowe/dubai" target="_current">SKONFIGURUJ SCHODY</a></p></left>

Dostępne w przystępnej cenie schody główne z możliwością dopasowania do każdego pomieszczenia.

DUBAI to rewolucyjne prefabrykowane wewnętrzne schody główne, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Stwórz jednolity wygląd całego korytarza, klatki schodowej i podestu. DUBAI to nowoczesne schody, które doskonale sprawdzą się również w przestrzeniach otwartych.

 

Wyjątkowa mobilność

Unikalna innowacyjna konstrukcja o najwyższej elastyczności, która pozwala na uzyskanie takiego samego wzniesienia w dowolnej konfiguracji i dopasowanie układu do wymiarów pomieszczenia. W zależności od potrzeb słupek wsporczy można zamontować do ściany lub do podłogi, dzięki czemu schody stają się bezpieczne i przystępne cenowo, a ich elastyczność sprawia, że pasują do każdego pomieszczenia. Dodatkowo modułowa konstrukcja i design zapewniają łatwy montaż.

 

Spraw by stopnie i poręcz pasowały do pełnej wyrazu podłogi

Wybierz rodzaj drewna do swoich schodów. Schody DUBAI posiadają szerokie i głębokie stopnie z pięknego, olejowanego dębu lub buku zgodnie z twoim wyborem. Nasze stopnie i poręcze wykonane są z wysokiej jakości drewna z certyfikatem FSC® zabezpieczonego olejem, który podkreśla walory estetyczne drewna i zapewnia doskonałe, naturalne wykończenie. Ciesz się ciepłym, miękkim dotykiem wysokiej jakości drewna na stopniach i poręczach. Nasze inspirowane stylem skandynawskim schody łączą w sobie drewno i metal w modnych kolorach: białym, czarnym, antracytowym i perłowoszarym z wykończeniem na półpołysk.

 

Innowacyjna konstrukcja schodów - Możliwość dopasowania do własnej klatki schodowej

Stwórz wyjątkowe wrażenie rzeźby, dostosowując format swoich schodów do potrzeb i ograniczeń klatki schodowej. Wybierz schody proste, z zabiegiem ¼ i ½.

DUBAI to rewolucyjne, prefabrykowane, wewnętrzne schody główne spełniające wymagania przepisów budowlanych w większości krajów, stanowiące przyjazną dla budżetu alternatywę dla schodów wykonywanych na zamówienie, o porównywalnych wymiarach i komforcie.

 


ZAJRZYJ TUTAJ!

POMIAR SCHODÓW

Pomiar schodów

›› Czytam
Informacje techniczne

Informacje techniczne

›› Przeglądam
skontaktuj sie z nami

Skontaktuj się z nami

›› Dzwonię

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koszt dostawy nie wliczony