Schody systemowe

Schody systemowe zajmują ważne miejsce w ofercie DOLLE. Poszczególne modele opracowywaliśmy z myślą o klientach, dla których samodzielny montaż nie stanowi problemu i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. W skład zestawu schodów modułowych wchodzi kilka elementów, m.in.: konstrukcja, stopnie oraz balustrada. Każdy model schodów DOLLE posiada inne cechy charakterystyczne, dzięki czemu w naszej ofercie każdy jest w stanie znaleźć taki, który odpowiada jego potrzebom.Zakup gotowych schodów systemowych jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przede wszystkim można je bowiem regulować i w bardzo łatwy sposób dopasować do swoich potrzeb.

W naszej ofercie można znaleźć schody o nieregularnych stopniach, elastycznej konstrukcji nośnej (świetnie sprawdzającej się w wielu układach – prostym, zabiegowym czy ze skrętem), a także z balustradą w standardowym kształcie lub o oryginalnym wykończeniu.

Schody systemowe, które polecamy szczególnej uwadze naszych klientów to m.in.: DOLLE Athena – schody o stopniach wykonanych z buku multiplexu oraz metalowej konstrukcji. Można je zamówić również z barierką ochronną. DOLLE Como to schody o prostej, jednak elastycznej konstrukcji, którą można wykorzystać w wielu różnych układach. Podobnie można opisać model DOLLE Graz, który idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o maksymalnej wysokości kondygnacji równej 322 cm. Dla DOLLE Rome z kolei charakterystyczna jest lekka konstrukcja, której poszczególne moduły zapewniają regulację konta skrętów. To tylko niektóre modele schodów systemowych dostępne w naszej ofercie – dzięki różnorodności dostępnych produktów każdy klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Wszystkie produkty wchodzące w skład naszej oferty są przygotowywane z niezwykłą precyzją – zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, muszą przejść serię testów. W naszej pracy stawiamy bowiem na jakość i dbamy o najwyższą klasę oferowanych usług.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty dotyczącej schodów systemowych oraz do kontaktu.