Schody systemowe

Schody modułowe to nowoczesne rozwiązanie, które daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu może być stosowane zarówno w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni, jak i we wnętrzach niezwykle przestronnych. Schody modułowe mogą łączyć dwie kondygnacje budynku lub zapewnić wygodny dostęp do antresoli.

Schody modułowe w ofercie marki DOLLE

Schody systemowe zajmują w naszej ofercie ważne miejsce. Opracowaliśmy system, który jest łatwy w montażu, a ponadto zapewnia nowoczesny i efektowny wygląd pomieszczeń. Poszczególne modele powstały z myślą o klientach, którzy cenią rozwiązania, dzięki którym mogą samodzielnie wykonywać wiele prac związanych z remontem czy aranżacją wnętrz.

Schody systemowe DOLLE – z czego składa się zestaw?

W skład zestawu schodów modułowych wchodzi: konstrukcja, stopnie oraz akcesoria montażowe. Taki zestaw otrzymuje każdy klient, niezależnie od tego, na który model schodów systemowych DOLLE się zdecyduje. Poza tym modele: Athena, Graz, Rome, Dublin oraz Boston są w zestwie z balustradą. Poszczególne modele mają inne cechy charakterystyczne, dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana – każdy znajdzie model odpowiadający jego potrzebom.Schody systemowe

Zakup gotowych schodów systemowych jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Elementy zestawu dają możliwość dopasowania schodów do potrzeb i wymagań klientów.

Schody modułowe w różnych układach

Wysokość wszystkie schodów systemowych DOLLE można regulować w określonym zakresie. Część modeli daje także możliwość montażu w różnych układach, zarówno jako schody proste, jak i zabiegowe. Schody DOLLE możemy w prosty sposób dopasować do swoich potrzeb.

Rodzaje schodów systemowych DOLLE

Popularnym rodzajem schodów systemowych, które dają wiele możliwości aranżacyjnych są m.in. DOLLE Athena. To niewielkie schody o stopniach o nieregularnym kształcie wykonanych z buku multiplex, ich konstrukcja est metalowa. Kolejne schody, których poszczególne moduły zapewniają regulację kąta skrętu to DOLLE Rome z charakterystyczną, lekką konstrukcją.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również modele na indywidualne zamówienie. Klient może wybrać kolor konstrukcji, szerokość oraz materiał stopni, a także rodzaj balustrady. Schody dające najwięcej możliwości w tym zakresie to schody DOLLE Frankfurt i DOLLE Hamburg.

Wymienione modele to tylko niektóre z dostępnych w naszej ofercie.

Wszystkie produkty, wchodzące w skład naszej oferty, są przygotowywane z niezwykłą starannością - zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, przechodzą serię testów. W naszej pracy stawiamy bowiem na jakość i dbamy o najwyższą klasę oferowanych produktów.