Schody systemowe

Schody modułowe to nowoczesne rozwiązanie, które daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu może być stosowane zarówno w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni, jak i we wnętrzach niezwykle przestronnych. Schody modułowe mogą łączyć dwie kondygnacje budynku lub zapewnić wygodny dostęp do antresoli.

Schody modułowe w ofercie marki DOLLE

Schody systemowe zajmują w naszej ofercie ważne miejsce. Opracowaliśmy system, który jest łatwy w montażu, a ponadto zapewnia nowoczesny i efektowny wygląd pomieszczeń. Poszczególne modele powstały z myślą o klientach, którzy cenią rozwiązania, dzięki którym mogą samodzielnie wykonywać wiele prac związanych z remontem czy aranżacją wnętrz.

Schody systemowe DOLLE – z czego składa się zestaw?

W skład zestawu schodów modułowych wchodzi: konstrukcja, stopnie, balustrada oraz akcesoria montażowe. Taki zestaw otrzymuje każdy klient, niezależnie od tego, na który model schodów systemowych DOLLE się zdecyduje. Poszczególne modele mają inne cechy charakterystyczne, dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana – każdy jest w stanie znaleźć model, który odpowiada jego potrzebom.Schody systemowe

Zakup gotowych schodów systemowych jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Elementy zestawu dają możliwość dopasowania schodów do potrzeb i wymagań klientów.

Schody modułowe w różnych układach

Wysokość wszystkie schodów systemowych DOLLE można regulować w określonym zakresie. Część modeli daje także możliwość montażu w różnych układach, zarówno jako schody proste, jak i zabiegowe. Schody DOLLE możemy w prosty sposób dopasować do swoich potrzeb.

Rodzaje schodów systemowych DOLLE

Popularnym rodzajem schodów systemowych, które dają wiele możliwości aranżacyjnych są m.in. DOLLE Athena. To niewielkie schody o stopniach o nieregularnym kształcie wykonanych z buku multiplex, ich konstrukcja est metalowa. Kolejne schody, których poszczególne moduły zapewniają regulację kąta skrętu to DOLLE Rome z charakterystyczną, lekką konstrukcją.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również modele na indywidualne zamówienie. Klient może wybrać kolor konstrukcji, szerokość oraz materiał stopni, a także rodzaj balustrady. Schody dające najwięcej możliwości w tym zakresie to schody DOLLE Frankfurt i DOLLE Hamburg.

Wymienione modele to tylko niektóre z dostępnych w naszej ofercie.

Wszystkie produkty, wchodzące w skład naszej oferty, są przygotowywane z niezwykłą starannością - zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, przechodzą serię testów. W naszej pracy stawiamy bowiem na jakość i dbamy o najwyższą klasę oferowanych produktów.