Schody systemowe

Schody systemowe zajmują ważne miejsce w ofercie DOLLE. Poszczególne modele opracowywaliśmy z myślą o klientach, dla których samodzielny montaż nie stanowi problemu. W skład zestawu schodów modułowych wchodzi kilka elementów, m.in.: konstrukcja, stopnie oraz balustrada. Każdy model schodów DOLLE ma inne cechy charakterystyczne, dzięki czemu w naszej ofercie każdy jest w stanie znaleźć taki, który odpowiada jego potrzebom.Schody systemowe

Zakup gotowych schodów systemowych jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Są to schody dające możliwość dopasowania do potrzeb i wymagań klientów. Można je regulować, a część modeli daje możliwość montażu w wielu układach, zarówno jako proste jak i zabiegowe. Stopnie tych schodów mają nieregularny kształt, a ich konstrukcja nośna jest elastyczna. Schody te możemy w bardzo łatwy sposób dopasować do swoich potrzeb.
Schody systemowe, które dają taką możliwość to między innymi DOLLE Athena. To niewielkie schody o stopniach wykonanych z buku multiplexu oraz z metalową konstrukcją. Kolejne schody, których poszczególne moduły zapewniają regulację kąta skrętu to DOLLE Rome, charakterystyczna dla nich jest lekka konstrukcja.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz indywidulanym potrzebom klientów oferujemy również modele na indywidualne zamówienie klienta, gdzie do wyboru mamy kolor konstrukcji, ilość, szerokość oraz materiał stopni, a także rodzaj balustrady. Schody dające najwięcej możliwości to schody DOLLE Frankfurt i DOLLE Hamburg.
To tylko niektóre modele schodów modułowych dostępne w naszej ofercie – dzięki różnorodności dostępnych produktów każdy klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Wszystkie produkty wchodzące w skład naszej oferty są przygotowywane z niezwykłą precyzją – zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, muszą przejść serię testów. W naszej pracy stawiamy bowiem na jakość i dbamy o najwyższą klasę oferowanych produktów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty dotyczącej schodów systemowych oraz do kontaktu.