Visit our global website

continue

SCHODY W WYJĄTKOWYM DESIGNIE | SYDNEY

WYBIERZ RODZAJ DREWNA NA STOPNIE I PORĘCZ- 3 OPCJE

Nasze stopnie i poręcze wykonane są z najwyższej jakości litego drewna z certyfikatem FSC®.


RODZAJE BALUSTRADY

SYDNEY oferuje 5 różnych wersji balustrad, których wariant można wybrać na etapie konfiguracji.

PURE

Balustrada wykonana w całości z aluminium. Słupek i wypełnienie poziome mają taki sam kształt kropli jak konstrukcja schodów SYDNEY. Balustrada dostępna jest w kolorze białym i czarnym.

DESIGN

Balustrada DESIGN posiada otwarte słupki i poziomo biegnące rurki ze stali nierdzewnej Ø10 mm. Zaślepki na poręczy są również wykonane ze stali nierdzewnej. Poręcz wykonana jest z tego samego gatunku drewna co stopnie.

STYLE 6

Balustrada z 5 poziomymi wypełnieniami ze stali nierdzewnej o średnicy 6 mm i z okrągłym słupkami. Okrągła poręcz wykonana jest z tego samego gatunku drewna co stopnie. Dostępna jest również pasująca barierka ochronna.

CLASSIC 2

Balustrada CLASSIC 2 posiada 2 pionowe tralki na stopień. Bardzo klasyczny i prosty design dopasowany do twoich schodów. Poręcz wykonana jest z takiego samego rodzaju drewna, z jakiego wykonano stopnie.

CLASSIC 3

Balustrada CLASSIC 3 - z 3 okrągłymi tralkami pionowymi na stopień. Bardzo klasyczna poręcz do twoich schodów. Poręcz wykonana jest z takiego samego drewna z jakiego są stopnie.

Schody z oświetleniem LED

Schody SYDNEY zachwycają ciągłą konstrukcją oraz zintegrowanym oświetleniem LED (dostępnym za dodatkową opłatą). Schody łączą w sobie użyteczność i wyjątkowy design, stając się jednocześnie dodatkowym źródłem oświetlenia. Przyciemniane oświetlenie LED daje przyjemne, ciepłe a jednocześnie pośrednie światło w pomieszczeniu, które można dostosować do chwilowego nastroju. W zestawie pilot bezprzewodowy. Jeśli potrzebujesz dodatkowego pilota - na przykład do stosowania osobno na piętrze i na parterze - kupisz go tutaj.

Schody z zabiegiem 1/4

Prosty policzek i szerokie stopnie sprawiają, że schody SYDNEY stanowią efektowny i estetyczny element wystroju salonu. Schody te są proste, bardzo stabilne i pasują do minimalistycznego wystroju, dzięki jedynie dwóm stopniom zabiegowym znajdującym się na dole schodów. Ciesz się wygodą tych niesamowitych schodów łączących w sobie wysoką jakość i wielką funkcjonalność, która pozwala na dostosowanie schodów do pomieszczenia. Dostępne w 3 kolorach: antracytowym, czarnym i białym.


WYJĄTKOWY KSZTAŁT I DESIGN – PRZESTRZENNA RZEŹBA


REGULOWANE SCHODY O KSZTAŁCIE KROPLI

Schody SYDNEY są bardzo eleganckie z konstrukcją środkową w kształcie kropli. Daje to oszałamiający efekt harmonijnych i trwałych schodów o wyjątkowym, nowoczesnym wrażeniu z dbałością o detale. SYDNEY to wyjątkowe i innowacyjne schody z opcjonalnym zintegrowanym oświetleniem LED w konstrukcji.


SCHODY PÓŁKOWE Z NASTROJOWYM OŚWIETLENIEM LED

Schody SYDNEY z balustradą PURE są eleganckie, ponieważ balustrada PURE ma ten sam słupek i wypełnienie w kształcie kropli, co konstrukcja środkowa.


ELASTYCZNY KĄT NACHYLENIA SCHODÓW

Schody SYDNEY to efektowny i estetyczny element wystroju salonu. Jego funkcjonalność pozwala na regulację kąta nachylenia schodów w zależności od pomieszczenia. Oznacza to możliwość wyboru schodów o niższej wysokości wzniesienia, gwarantującej komfort użytkowania lub o wzniesieniu wyższym, dającym schody bardziej strome, lecz jednocześnie zapewniające większą oszczędność miejsca. Te niesamowite schody łączą w sobie wysoką jakość, design i wysoką funkcjonalność.


WYMIARY

Wszystkie wymiary schodów SYDNEY zawiera plik z Wymiarami


Głębokość
18.5 - 22 cm


Wysokość kondygnacji od podłogi do podłogi
222 - 315 cm


Szerokość schodów
75 - 89 cm


Ilość stopni
11 - 13


Wzniesienie
18.5 - 22.5 cm


SCHODY Z DREWNA POCHODZĄCEGO Z LASÓW Z CERTYFIKATEM FSC®

Ciepłe, naturalne miękkie w dotyku olejowane stopnie - takie właśnie są stopnie SYDNEY. Dostępne są w dwóch rozmiarach: 75 cm i 85 cm. Nasze stopnie i poręcze wykonane są z najwyższej jakości litego drewna z certyfikatem FSC®, zabezpieczonego olejem. Schody SYDNEY mogą być wykonane ze stopniami z trzech rodzajów drewna: buku olejowanego, naturalnego dębu olejowanego oraz białego dębu olejowanego. Olej stanowi doskonałą ochronę drewna przed wodą i plamami, ponieważ wchłania się w drewno tworząc gładką, niemal jedwabistą powierzchnię, na której można zobaczyć i poczuć strukturę drewna.

DOPASOWANA BARIERKA OCHRONNA

Do schodów SYDNEY oferujemy barierki ochronne dopasowane do różnych wersji balustrad. Model SYDNEY o współczesnym wyglądzie przeznaczony jest do schodów nowoczesnych. W naszej ofercie znajdują się barierki ochronne DESIGN, PURE i STYLE 6 z tralkami pionowymi i poziomym wypełnieniem oraz CLASSIC II i III łączące w sobie wyjątkowe poręcze drewniane i stalowe tralki. Nasze balustrady balkonowe lub barierki ochronne są łatwe w montażu dla majsterkowiczów i posiadają szczegółową instrukcję montażu oraz instrukcję wideo.

OŚWIETLENIE LED

Zastosowanie naszego systemu oświetlenia LED jest gwarancją oszałamiającego rezultatu. Nasze wysokiej jakości oświetlenie LED (300 LED/metr) zapewnia ciepłe i równomierne światło od góry do dołu schodów, pozwalając na osiągnięcie eleganckiego oświetlenia na całym ciągu stopni. Ciepłe białe światło 3100 K. 68kWh/1000h Łatwa integracja i montaż we własnym zakresie. Wystarczy poprowadzić przewód oświetlenia LED zgodnie z naszymi instrukcjami. Możliwe jest zintegrowanie oświetlenia LED bez widocznych kabli (szczególnie w przypadku domów nowo budowanych), jeśli na szczycie schodów znajduje się gniazdo kablowe. Bliższe szczegóły na temat oświetlenia LED dostępne są tutaj.

LISTWY ZABEZPIECZAJĄCE I BALUSTRADY

W celu zwiększenia bezpieczeństwa istnieje możliwość montażu pod stopniami zabezpieczeń dla dzieci, co pozwala zmniejszyć przestrzeń między stopniami. Wspomniane zabezpieczenia są bardzo łatwe w montażu i można je dodać po całkowitym zamontowaniu schodów a ponadto są one dostępne w kolorach dopasowanych do schodów SYDNEY. Wystarczy tylko wybrać kolor z rozwijanego menu. Również druga balustrada może być dodana w zależności od potrzeb, dla zwiększenia zarówno bezpieczeństwa jak i wygody. Wybierz kolor i materiał balustrady, który pasuje do Twoich schodów. Domyślnie schody SYDNEY są dostarczane z balustradą z jednej strony.


ZAJRZYJ TUTAJ!

POMIAR SCHODÓW

Pomiar schodów

›› Czytam
Informacje techniczne

Informacje techniczne

›› Przeglądam
skontaktuj sie z nami

Skontaktuj się z nami

›› Dzwonię

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koszt dostawy nie wliczony