DOLLE clickFIX®- innowacyjne schody strychowe

DOLLE clickFIX® to opatentowane schody stanowiące innowację rewolucjonizującą rynek schodów strychowych. To rozwiązanie jest nowością w skali światowej. Schody clickFIX® powstały w wyniku szerokich konsultacji z użytkownikami. Z klapy usunięto drewno i dzięki temu powstała nowa, wysoko izolowana konstrukcja, która wraz z nowym systemem uszczelniającym zapewnia clickFix® najlepszą wartość izolacji i szczelności na rynku.

Łatwy montaż

Montaż schodów clickFix® jest prosty i szybki, nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Składają się z trzech oddzielnych elementów - skrzyni, drabiny i klapy, które są montowane przy użyciu opatentowanego systemu zatrzaskowego - gdzie żaden z elementów nie waży więcej niż 11 kg.

Schody strychowe DOLLE clickFix® to ograniczenie strat ciepła w Twoim domu

Schody strychowe DOLLE clickFix® zapewniają redukcję strat ciepła nawet o 86% (w porównaniu ze schodami bez izolacji) - to najlepszy współczynnik termoizolacji na rynku. Klapę wykonano z wysokogatunkowego materiału izolacyjnego. Dostępne są klapy z izolacją o grubości 30, 50 oraz 70 mm. Wszystkie schody z tej serii posiadają najwyższą 4 klasę szczelności (wg normy EN 12207), co potwierdziły testy z zastosowaniem ciśnienia 600 Pa, czyli 10-krotnie wyższego niż przewidziane normą dla tego typu testów. Dodatkową szczelność zapewniają także specjalne uszczelki.

Schody strychowe DOLLE clickFIX® - idealne, jeśli zależy ci na oszczędności energii

Schody clickFix® to nowe rozwiązanie idealne dla właścicieli domów, którzy dbają o oszczędność energii. Wymogi dotyczące termoizolacji nowych budynków stają się coraz ostrzejsze, a schody strychowe są w wielu domach jej najsłabszym punktem. Teraz dzięki nowej na rynku gamie DOLLE clickFIX® nie musi to stanowić problemu. 

W przeciwieństwie do tradycyjnych klap schodów strychowych, wykonanych głównie z drewna, klapy DOLLE clickFIX® są wykonane jedynie z materiału termoizolacyjnego.

Schody na wymiar

W przypadku nietypowego wymiaru otworu montażowego polecamy zakup naszych schodów pod wymiar. Zapraszamy do zapoznania się dostępnymi modelami.

Zobacz film instruktażowy - DOLLE clickFIX 76

Film instruktażowy - DOLLE clickFIX 76

Firma DOLLE przetestowała całą konstrukcję schodów strychowych a nie tylko klapę. Dzięki temu podajemy wartość rzeczywistą a nie teoretyczną, która została przebadana w niezależnym instytucie.

Współczynnik U uzyskany w testach i na podstawie kalkulacji - na czym polega róż...

Zobacz nasze zalecenia dotyczące konserwacji produktów DOLLE. Dowiedz się więcej