Visit our global website

continue

DOLLE Misja i wizja

 

POMAGAMY KREOWAĆ PRZESTRZEŃ

Naszą misją jest udostępnianie niewykorzystanego miejsca w domach. Nie myślimy w kategoriach metrów kwadratowych, dla nas liczą się także metry sześcienne czyli cała kubatura domu. Opracowujemy rozwiązania, które pozwalają zagospodarować niewykorzystaną przestrzeń. Rozwiązania te nie tylko podnoszą funkcjonalność oraz komfort, ale i wartość domu. Na rynku obserwujemy wyraźną tendencją do zakupu nieruchomości o mniejszej powierzchni.

 

 

Cena metra kwadratowego nieruchomości mieszkalnych w miastach stale rośnie. Dlatego tak ważne jest myślenie w kategoriach kubatury i optymalne zagospodarowanie całej przestrzeni mieszkalnej. Wymaga to niestandardowych rozwiązań, kiedy trzeba znaleźć miejsce na narty, ubrania zimowe czy rower górski. Miejsce to można wygospodarować poprzez racjonalne rozmieszczenie regałów czy zmianę rozkładu, ale także poprzez „otwarcie” przestrzeni niewykorzystanych.

 

Naszym celem jest umożliwianie mieszkańcom optymalnego wykorzystania przestrzeni życiowej, dzięki kompleksowym i przemyślanym rozwiązaniom. Dla przykładu: jeśli Państwo Kowalscy decydują się na zamontowanie schodów strychowych, to oferowane przez nas rozwiązanie obejmuje także odpowiednią klapę, dzięki której do ich mieszkania nie będzie przedostawał się kurz.

 

 

WŁAŚNIE NA TAKIM PODEJŚCIU BAZUJE OPRACOWANA PRZEZ NAS KONCEPCJA KREATORA PRZESTRZENI.

To koncepcja umożliwiająca opracowywanie produktów, których integralną funkcją jest udostępnianie przestrzeni. Nie mówimy tu tylko o samych produktach, koncepcję tę rozumiemy szerzej. Chodzi także o wprowadzanie na rynek innowacji opracowywanych w odpowiedzi na opinie i oczekiwania użytkowników. Na koncepcji tej opiera się rozwój wszystkich produktów marki DOLLE.

 


MISJA

 

Otwieramy niewykorzystaną przestrzeń domu i umożliwiamy jej zagospodarowanie. Jesteśmy innowacyjną, zorientowaną na klienta specjalistyczną firmą, która zapewnia optymalizację przestrzeni mieszkalnej. Pomagamy kreować Twoją przestrzeń.

 

WIZJA

 

Promujemy koncepcję Kreator Przestrzeni zarówno w naszej organizacji, jak i na rynku. Firma DOLLE chce zapewniać innowacyjne produkty i koncepcje biznesowe wybranym partnerom posiadającym silną pozycję na swoich rynkach. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera na rynkach, w których działamy.

 


CZYTAJ WIĘCEJ O DOLLE

Test af trappe i produktionen

Rozwój i jakość produktów

›› Przeczytaj więcej o rozwoju i jakości

Zakłady produkcyjne

›› Więcej

Grupa DOLLE

›› Czytam