Balustrady

W ofercie DOLLE, obok schodów strychowych i kondygnacyjnych, można również znaleźć balustrady i barierki dziecięce. Uwadze naszych klientów chcielibyśmy szczególnie polecić balustrady DOLLE Prova Alu, które rekomendujemy jako segment dekoracyjny tarasu, balkonu czy różnego rodzaju schodów.

Balustrada schodowa to element, który można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. DOLLE Prova Alu łączy lekką konstrukcję, nowoczesne, skandynawskie wzornictwo oraz funkcjonalność. Ten system balustrad jest niezwykle elastyczny, co umożliwia tworzenie produktów o zróżnicowanych kształtach. Można go zamontować na ścianie, schodach wewnętrznych czy poddaszu. Uzupełniony.

Kluczem do długoterminowego użytkowania DOLLE Prova Alu jest odpowiednia konserwacja. Balustrady z tej serii są wykonane z materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, jednak aby na dłużej zachowały piękny połysk, polecamy czyścić je przynajmniej raz w roku szamponem do karoserii lub łagodnym środkiem myjącym.

Balustrady DOLLE Prova Alu są proste zarówno w montażu, jak i regulacji. Trzeba też podkreślić, że spełniają niezbędne wymogi, zapewniając swoim użytkownikom dużą funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Obok systemu DOLLE Prova Alu w tej kategorii można znaleźć również specjalny konfigurator – Planowanie Poręczy. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, postanowiliśmy dać im bowiem możliwość tworzenia balustrad na miarę indywidualnych potrzeb. W tym właśnie celu przygotowaliśmy wspomniany wyżej konfigurator. Dzięki niemu każdy użytkownik odwiedzający stronę Dolle może zaprojektować własną balustradę do schodów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.