i-CLiPS idealnie ułożony taras

System i-CLiPS to deski kompozytowe w trzech kolorach do wyboru oraz dwa rodzaje termodrewna – sosna oraz jesion. Stosowane tradycyjnie legary, które często nie są idealnie proste, zostały zastąpione szynami mocującymi. Dzięki temu podczas montażu nie napotkamy wybrzuszeń ani krzywizn. Dodatkowo na szynach znajdują się klipsy dzięki, którym deski są idealnie równo rozłożone bez żadnego nakładu pracy.
Legary systemu i-CLiPS mają inną funkcję, wraz ze wspornikami służą do zamontowania tarasu podniesionego. Wsporniki są regulowane i umożliwiają w prosty sposób uzyskanie wysokości tarasu od 11,80 do 18,3 cm. Aby uzyskać wysokość do 27,3 cm należy dodatkowo zamontować we wsporniku przedłużkę.

 

Balustrady

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą balustrad, które świetnie sprawdzą się na tarasie i-CLiPS. Dostępne są dwa systemy balustrad – DOLLE Prova Alu oraz DOLLE PRO3, w kolorze srebrnym bądź antracytowym.

 

Konfigurator tarasu i-CLiPS

Konfigurator i-CLiPS pozwala na zaprojektowanie tarasu pasującego do Twojego domu. Umożliwia on nie tylko stworzenie indywidualnego projektu, ale również na określenie ilości produktów niezbędnych do wykonania tarasu. Każdy pakiet zawiera 1 m2, ale przy indywidualnych wymiarach należy wziąć pod uwagę ilość podaną przez program. Przy wprowadzaniu ilości opakowań zalecamy założyć małą nadwyżkę.

Konfigurator pozwala na zaprojektowanie również tarasu podniesionego. W przypadku takiego tarasu należy zamówić dodatkowo wsporniki regulowane oraz w razie potrzeby przedłużki do wspornika regulowanego.

   

Zaprojektuj swój taras i-CLiPS

Demontaż tarasu

Demontaż tarasu i-CLiPS również nie przysparza problemów. Dzięki specjalnym kluczom aby zdemontować deskę wystarczą 2-3 ruchy. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku konserwacji, naprawy tarasu, konieczności przeniesienia tarasu w inne miejsce, zmiany jego konfiguracji, bądź w przypadku wpadnięcia drobnego przedmiotu pomiędzy deski.

Jeżeli masz pytania dotyczące produktu, zadzwoń: 33 827 24 90​

Zobacz jak prosty jest montaż deski tarasowej za pomocoą systemu i-CLIPS

i-CLIPS film montażowy - Zobacz jak prosty jest montaż systemu tarasowego i-CLIP...

W bardzo niewielkich krokach można zamontować taras DOLLE i-CLIPS. Dowiedz się więcej