INFORMACJA DOTYCZĄCA BEZPIECZEŃSTWA BARIERKI DZIECIĘCEJ INGA

 

SZANOWNY KLIENCIE,

w związku z dostawą wadliwych podkładek ściennych przez naszego dostawcę do ograniczonej partii barierek dziecięcych „Inga“ zostały dołączone

podkładki, które mają niewystarczające właściwości klejące.

W następstwie tego w pojedynczym przypadku może nie zostać zagwarantowana mechaniczna stabilność produktu np. w przypadku oparcia się dziecka o barierkę.  Nie można również wykluczyć, że użytkowanie barierki na górnej kondygnacji schodów może grozić upadkiem, który może nastąpić poprzez przesunięcie barierki.

Mocowanie barierki za pomocą dołączonych śrub funkcjonuje bez zarzutu.

 

Powyższym problemem dotknięte są wyłącznie barierki, które są w sprzedaży od roku 2014 i są oznaczone:

• numerem seryjnym „668019“

• symbolem „1410“, oznaczającym okres produkcji

 

Numer seryjny znajdziecie Państwo na etykiecie na opakowaniu umieszczonej w górnym rogu oraz bezpośrednio na barierce. W załączonym dokumencie PDF znajdziecie Państwo ilustracje pokazujące, gdzie znajdują się te numery.

JEŚLI ZAKUPILIŚCIE PAŃSTWO BARIERKĘ DZIECIĘCĄ „INGA“,

Jeśli zakupiliście Państwo barierkę dziecięcą „Inga“, bardzo proszę o sprawdzenie numeru seryjnego i okresu produkcji. Jeśli któryś z numerów będzie się zgadzać to bardzo proszę o skontaktowanie ze sprzedawcą albo z nami abyśmy mogli wysłać do Państwa bezpłatnie nową barierkę „Inga“.

 

Jeśli zamontowaliście Państwo barierkę „Inga“ za pomocą wadliwych podkładek ściennych (szczególne na górze schodów)  to bardzo proszę o jej JAK NAJSZYBSZY demontaż!

 

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności!

 

Dolle sp. z o.o.

ul. Międzyrzecka 149

43-382 Bielsko-Biała

biuro@dolle.com.pl

tel. 606 208 323